Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: omega_profile. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /includes/bootstrap.inc).

imago artrosis

Z wątku "fenomen Imago" na forum Artrosis.

Dla mnie akurat wszystkie płyty są gut poza UW który jest trochę tendencyjny ;). Nigdy nie zrozumiem jego fenomenu na dzień dzisiejszy. 15 lat temu - ok. Zupełnie inne czasy. Gothic metal był na topie ;) Jednak muszę przyznać że płyta się broni w oczach (uszach) fanów.

Co do fenomenu Imago. Trudno w dzisiejszych czasach trochę oceniać płyty nie komercyjne. Sprzedaż jest znikoma, w radiu ich nie ma, sporo gazet też znikło znikło z rynku. IMO Imago nie będzie nigdy tak kultową płytą jak UW. Po pierwsze - nie jest łatwa (no może poza 2 utworami) więc nie ma co liczyć na szerszą publikę. Po drugie - muzyka którą proponuje teraz Artrosis jest bardzo niszowa. Nie ma klimatu na taką muzykę w Polsce. O tyle o ile UW w swoich czasach był w mainstreamie muzyki alternatywnej to Imago jest alternatywa w alternatywie. Ile kiedyś było kapel grających taką muzę jak Artro a ile teraz? Po trzecie w końcu - Artrosis jest nieobecny w mediach. Nie chodzi tu nawet o RMF czy ZET. Mystic Art - gazeta wydawcy Imago - nawet nie zamieścił wywiadu po premierze albumu! Nie mieści mi się to w głowie ale efekt jest taki że Artrosis słuchają Ci co znają zespół z poprzednich lat.

Niestety choć płyta Imago jest piękna, branża jest zachwycona, recenzje fantastyczne to zapewne nigdy nie wypłynie tak jak poprzednie.

Taxonomy: