Error message

User warning: The following module is missing from the file system: omega_profile. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /includes/bootstrap.inc).

Witam na stronie Artrosis. Przez wiele lat byłem administratorem i twórcą strony http://artrosis.rockmetal.art.pl - pierwszej oficjalnej -  która myślę dla wielu była cennym źródłem informacji. Potem zaprzestałem jej aktualizacji gdyż powstała domena Artrosis.pl która była prowadzona przez różne osoby. W zależności od okresu zmieniała się forma graficzna i pomysł na stronę. Jako że ostatnio posiadam sporo wolnego a czasu a Artrosis jest mi bliski postanowiłem zrobić stronę AD 2011 tak jak ja to widzę. Rockmetal to strona sprzed kilku lat a wiadomo, że to w internecie wieczność. Dziś rządzi Facebook dlatego priorytetem było połączenie strony oraz zapewnienie interakcji tak do tego przyzwyczaił nas lider społecznościówek. Kolejną cechą jest osadzenie multimediów. Tu wspieram się YouTube jako serwerem do zasobów który daje wsparcie dla takiego połączenia. Jednakże cechą podstawową strony ma być jej wartość merytoryczna. Dlatego staram się ją uzupełnić o wszystkie treści związane z Artrosis – wywiady, teledyski, zdjęcia, cokolwiek. Wszystko to podane na czytelnej i przejrzystej stronie.

Tyle tytułem wstępu. Mam nadzieję, że strona się Wam spodoba. Jeśli jesteście w posiadaniu ciekawych zdjęć które można wrzucić do galerii bądź wpadliście na wartościowe wideo na youtube – piszcie.

 

Vincent