Jak udekorować dom z motywem Przyjaciół?

Czy Friends to Twój ulubiony serial i czy chciałbyś oddać mu hołd w swoim domu? Oto kilka wskazówek dotyczących wyposażenia!

Stworzony przez Davida Crane’a i Martę Kauffman serial „Friends” to sitcom, który był emitowany na antenie w latach 1994-2004. Dziś uważany za kultowy, do tego stopnia, że ​​prawie dwadzieścia lat po jego zakończeniu nadal znajduje się w gronie ulubionych seriali i tworzy wiele produktów merchandisingowych.

Jeśli jesteś również fanem Friends i chciałbyś zmienić swój dom, aby poczuć się jak w serialu razem z Rachel, Moniką, Phoebe, Rossem, Chandlerem i Joeyem, jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule znajdziesz kilka wskazówek, które naprowadzą Cię jak przenieść klimat serialu do własnego domu.

Umebluj swój dom inspirowany przyjaciółmi

Oto kilka wskazówek, jak udekorować swój dom w stylu Przyjaciół i gdzie kupić różne produkty dedykowane tej serii.

Kiedy myślimy o Friends, jedną z pierwszych rzeczy, która przychodzi na myśl, jest bez wątpienia kultowa sofa Central Perk, która w 2019 roku była bohaterem specjalnej trasy dookoła świata z okazji 25-lecia serii. Jak się okazuje kupno sofy stylizowanej na tą, która była w serialu to nic trudnego. Jednakże jest to nie mały wydatek.

Alternatywą, aby nadać salonowi styl nawiązujący do Twojej ulubionej serii, jest zakup prostego, pomarańczowego pokrowca na sofę. Natomiast dzięki pozostałym przedmiotom tematycznym, którymi wzbogacisz swój dom, sprawi, że poczujesz się jakbyś był w serialu! Możesz kupić poduszki inspirowane Friends, dostępne w różnych wzorach i kolorach.

Dodaj tematyczne przedmioty do łazienki, kuchni i sypialni

Salon to nie jedyne pomieszczenie, które możesz udekorować na wzór „Przyjaciół”. Aby wprowadzić ich do swojego domu: nawet łazienka, kuchnia i sypialnia mogą zostać przekształcone dzięki detalom.

Jeśli chodzi o sypialnię, oprócz poduszek, o których mówiliśmy w poprzednim punkcie, można zdecydować się na zakup tematycznych zestawów prześcieradeł, koców lub plakatu do powieszenia na ścianie. Wiele z akcesoriów znaleźć można w Internecie. Jednakże coraz częściej pojawiają się również w znanych sieciówkach.