Polecamy: „Zielone drzwi” Katarzyny Grocholi!

Katarzyna Grochola to polska pisarka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Od kilkunastu lat, co jakiś czas pojawiają się jej bestsellery książkowe w grupie literatury kobiecej.

„Zielone drzwi” – Majstersztyk Grocholi

Katarzyna Grochola to bardzo mądra osoba, która ma niebywały zmysł to obserwowania życia społecznego i wychwytywania z niego tego, co najważniejsze. Ta pisarka wspaniale, mądrze i głęboko pisze o życiu. „Zielone drzwi” to książka po części autobiograficzna, gdzie autorka przestawia swoje koleje losu. Warto poznać historię Katarzyny Grocholi, bo jest ona przykładem na to, że ktoś, komu nie szło przez dużą część życia może w wieku dojrzałym odnieść sukces. Pisarka to kobieta, która przeszła w życiu wszelkie możliwe traumy i z biedy i konieczności wykonywała bardzo różne prace zawodowe. Ma za sobą chorobę nowotworową, dwa rozwody, przemoc domową, biedę i samotne wychowywanie córki.

Jeśli chodzi o prace to była salową, pracowała w biurze matrymonialnym oraz odpisywała na listy czytelniczek w piśmie kobiecym. O byciu pisarką marzyła od dziecka, ale stała się popularna dopiero w wieku dojrzałym. Gdy była bardzo biedna i uciekła od męża tyrana postanowiła zbudować mały domek za 30 tysięcy złotych i jej się to udało, choć przez sześć lat mieszkała tam bez ogrzewania. Katarzyna Grochola ma wspaniały dar przyciągania do siebie dobrych ludzi. W książce przytacza niezwykłe historie z udziałem swoich przyjaciół. Pokazuje nam, co jest naprawdę w życiu ważne, uczy jak się nie poddawać w najtrudniejszych sytuacjach.

Jeśli interesujesz się właśnie kulturą, sztuka i samorozwojem to zapraszamy na nasz portal www.interesujace.pl.

Dzięki niej można zrozumieć, że w życiu nie liczą się pieniądze tylko relacje z innymi ludźmi a dobro, które wyświadczymy zawsze do nas wraca. Gorąco polecam tę książkę, wszystkim, którzy pragną przeczytać coś wartościowego i jednocześnie nieraz się uśmiechnąć.